ASTROPAY İLE YAPILMASI MÜMKÜN OLAN SANAL ALIŞVERİŞ

ASTROPAY İLE YAPILMASI MÜMKÜN OLAN SANAL ALIŞVERİŞ
ASTROPAY İLE YAPILMASI MÜMKÜN OLAN SANAL ALIŞVERİŞ katar

Dünya çapında kullanımı yaygın olmakla birlikte üstün sistem özellikleriyle dikkat çeken Astropay Kart, ön ödemeli bir sanal kart olarak farklı siteler üzerinden yapılan alışverişlerde tercih edilen ödeme yöntemidir. Kart kullanımı gerçekleştiren birey sayısının milyonları geçmesiyle çok daha yüksek bir alan sahip olan kartın kullanımıyla birçok avantajda sağlanmaktadır. Özellikle güvenlik yapısı bakımından online sistem içinde uyumlu bir ortam bulunmaktadır. Bundan dolayı tüm saldırılara ve risklere karşı Astropay tam koruma sağlamaktadır. Kredi kartlarında olduğu gibi şifreleme sisteminin çok kısa bir zaman diliminde ele geçirilmesi de imkân dahilinde değildir. Aynı zamanda yapısal açıdan da birçok farklılığa sahiptir. 

Astropay İle Sağlanan Avantajlar Nelerdir?

Bayilik olarak faaliyetlerine devam eden farklı yapılardaki internet siteleri üzerinden alımı yapılan sanal kartların içerikleri değişkenlik göstermektedir. Dolar kuruna ait çeşitli tutarlara sahip kartların alım işlemlerinde hiçbir komisyon bulunmamaktadır. Sadece kart içindeki tutarın karşılığı talep edilmektedir. Bununla birlikte Astropay al işlemlerinden önemli olan bir diğer husus ise kişisel veri depolamasıdır. Kredi kartlarında olduğu gibi kişisel verilerin talep edilme durumu söz konusu olmamaktadır. Kartın kim tarafından alındığı veya kim tarafından kullanılacağının takibi yapılmamaktadır. Bu durumda çok daha güvenli bir şekilde online alışveriş yapılmasına izin vermektedir. Aynı zamanda kişiye ait bilgilerin ele geçirilmesi de ortadan kalkmaktadır. Astropay alım işlemlerinde herhangi bir banka ile iletişim söz konusu olmadığı için çok kısa bir süre içinde kart kullanımı başlatılmaktadır.

Astropay Kart Etkileri

Sayıları 40 binin üzerinde olan internet sitelerinde geçerliliğe sahip olan Astropay ile farklı işlemler yapılabilmektedir. Bakiyenin tam anlamıyla kullanılmasında ürün alımları etkilidir. Bunun dışında kesintiler ya da farklı ücret talepleriyle bakiyenin harcanması olmamaktadır. Böylelikle verimli bir şekilde fayda sağlamaktadır. Ayrıca internet üzerinden gerçekleştirilen birçok husus içinde Astropay kullanılmaktadır. Zahmetsiz ve güvenli bir şekilde alışveriş sağlayan kartlar ile keyifli bir şekilde harcamalar yapılmaktadır. Kart içindeki bakiyenin kullanımında istenilen ölçüler sunulmaktadır. Limit aşım durumlarının oluşmasıyla yüklü borçlanmaların olmaması içinde belli bir bakiye bulunmaktadır. Bakiyenin sıfırlanması halinde kart iptali ortaya çıkmaktadır. Böylelikle her açıdan güvenlikli bir işleyişin son ana kadar devam ettiği de görülmektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması