2017 Ferace Modellerindeki Stil Detayları

Tesettür giyimin temel taşlarından birisi olan ferace, her yıl değişen moda unsurları ile birlikte yenileniyor.

2017 Ferace Modellerindeki Stil Detayları
2017 Ferace Modellerindeki Stil Detayları intendajans

            Tesettür giyimin temel taşlarından birisi olan ferace, her yıl değişen moda unsurları ile birlikte yenileniyor. 2017 yılı ferace modellerine birçok yenilik kattı ve tesettürlü bayanların şıklıklarını daha da arttırdı.

 

 İşte ferace modellerindeki en son yenilikler ve göze çarpan stil detayları:

 

 - Püsküller:

 

            Bu yıl ferace modellerinde en çok göze çarpan detaylar arasında püsküller bulunuyor. Özellikle kollarda bulunan püsküller bu sezon kadınların en çok tercih ettiği ferace modelleri arasında bulunuyor. Sırt ve göğüs kısmında bulunan püsküller de feracelere hareket katarak kadınların şıklığını arttırmakta. Püsküller de kullanılan çeşitli boncuk ve payet gibi detaylarda görünümünü zenginleştirmek isteyen kadınlar için alternatif bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

 

            Püsküllü feracelerde göze çarpan diğer bir detay ise asimetrik kesimler. Etek boylarına asimetrik kesimlerle hareket verilerek kadınların moda iddialarını ortaya çıkarmaları konusunda oldukça trend ürünler bulunuyor. Eğer daha sade seçimler yapmak istiyorsanız dantel detaylı feraceler size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır.

 

 - İşlemeler:

 

            İşlemeli feraceler 2017 yılının diğer yükselen giyim parçalarından birisi. İşleme modası birçok motif ve desenle hızlı bir şekilde hayatımıza girdi. Ayakkabılardan pantolonlara kadar birçok giyim parçasında işlemeli modelleri oldukça fazla görüyoruz. Feracelerde de bu moda çok fazla gecikmedi ve kısa sürede kadınların beğenisine sunuldu. İşlemeli ferace modellerinde kıyafetlerin birçok kısmında işlemeler bulmak mümkün. Özellikle kollarda bulunan işleme detayları kadınlar tarafından daha çok tercih ediliyor.

 

            İşlemelerin yanı sıra boncuk ve payet gibi detaylarda feracelerde bulunuyor. Yaka detaylarında yer alan boncuk işlemeleri, kollardaki payetler gibi detaylar kadınların görüntülerini daha da ihtişamlı yapmalarını sağlamakta. İşlemeli feraceler günümüzün moda renkleri ile bir araya gelerek kadınların ruhunu yansıtmalarını sağlayan modelleri bizlere sunuyor. Yılın popüler renkleri olan mor, mavi ve yeşil tonlarındaki feraceleri çeşitli işleme detayları ile raflarda bulabilirsiniz. Pek çok farklı rengi aynı anda üzerinde bulunduran renkli feracelerde yaz aylarına uygun bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Otantik motiflerle süslenmiş rengarenk feraceleri tatilden günlük yaşama kadar birçok farklı alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması