Büyükşehir kırsalda bebek ziyaretlerine devam ediyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi merkez dışında kalan 12 ilçede başlattığı ‘Hoş Geldin Eskişehirli Bebek’ ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Aralık ayında İnönü, Han, Seyitgazi, Çifteler ve Mihalıççık’ta devam eden ziyaretler vatandaşlar tarafından takdir topluyor.

Büyükşehir kırsalda bebek ziyaretlerine devam ediyor
Büyükşehir kırsalda bebek ziyaretlerine devam ediyor emrah

Büyükşehir Belediyesi kırsalda ilçeler ve bağlı mahallelerde yeni doğan bebek ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Sosyal Yardım Hizmetleri Şube Müdürlüğü merkez ilçeler dışında kalan ilçelerde ve bağlı mahallelerinde yeni bebek sahibi olan aileleri ziyaret ediyor.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in tebrik mektubu ile bebeklerin ihtiyaçları için hazırlanan bebek çantasını ailelere hediye eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, 2017 yılında 140 aileye ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ettiler.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ise ailelere yazdığı tebrik mektubunda, dünyaya gelen her bebeğin ülkemizin geleceğini bırakacağımız emin eller olacağını vurguladı.

 

Çocukların gelişiminde ailelere önemli görevler düştüğünü belirten Başkan Büyükerşen, bebekleri sağlıklı ve huzurlu bir ortamda büyütmek kadar, onları dünyaya, ülkesine ve çevresine yararlı bireyler olarak yetiştirmenin anne ve babaların en temel görevi olduğunun altını çizdi ve ebeveynleri tebrik etti.

 

Ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Mihalıççıklı Aileler ise yalnızca kötü günlerde değil, en mutlu günlerinde de kendilerini unutmayan Başkan Büyükerşen’e teşekkür ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması