Büyükşehir Mezarlıklar'da Çalışmalarına Devam Ediyor

Büyükşehir Belediyesi yasa ve sorumlulukları çerçevesinde kent merkezi ve ilçe merkezlerinde tüm mezarlıklarda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Mezarlıklar'da Çalışmalarına Devam Ediyor
Büyükşehir Mezarlıklar'da Çalışmalarına Devam Ediyor emrah

Büyükşehir Belediyesi yasa ve sorumlulukları çerçevesinde kent merkezi ve ilçe merkezlerinde tüm mezarlıklarda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Eskişehir’in merkez ve ilçelerindeki tüm mezarlıklardan sorumlu olan Büyükşehir Belediyesi, mezarlıkların eksikliklerini bir bir tamamlamaya devam ediyor.

Mezarlıkların estetik ve güvenli bir görüntüye kavuşması için çalışmalarını sürdüren Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ve Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, mezarlıkların çevresini çitlerle çevreleyerek mezarlık kapılarını yeniliyor.

Son olarak Muttalip Orta Mahalle mezarlığında çalışmalarını sürdüren Sağlık İşleri ekipleri eskimiş ve alçak duvarla çevrili mezarlığı teller ile çevirerek güvenli hale getirdi.

Mezarlıklara özellikle hayvanların girdiğini ve kabir ziyaretleri yapmakta zorlandıklarını ifade eden vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’ne çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması