Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama
Epoksi Zemin Kaplama hrnajans

Beton zeminleri korumak ve kaplamak için üretilen, geniş bir uygulama alanı olan epoksi zemin kaplama ile ilgili her türlü bilgiyi web sitemizden alabilir ve merak ettiğiniz konulardaki sorularınızı iletişim bölümümüzden bizlere ulaştırabilirsiniz. Yeni döşenmiş beton zeminlere uygulanabilen ve aynı zamanda eski beton zeminlerde de uygulama alanı bulunan epoksi kimyasal dayanıklılığı çok yüksek, endüstriyel açıdan son derece güçlü bir kaplama türüdür. Zeminlerinizin korunmasına ve daha eski halinden daha dayanıklı olmasına, şık görünmesine katkıda bulunur. Kaplamaların genel kalınlığı orta seviyede olup, istendiği takdirde yüzeylere yarı pürüzlü olarak yahut tam pürüzlü şekilde de uygulanabilme özelliğine sahiptir. Uygulandığı her yerde temizliği kolaylaştıran bakımı son derece kolay bir üründür. Zeminin üzerinde kuvvetli bir yapışma sağlarken uygulaması da hem basit, hem de hızlıdır. Genellikle 2 ile 5 mm kalınlığında olan epoksi zemin kaplamanın fiyatları da oldukça makul seviyededir.

Kolay Uygulama Uygun Fiyatlar

Kolay uygulanabilen epoksi zemin fiyatı ile ilgili bilgileri sitemizden inceleyebilir ya da fiyat teklifi alabilirsiniz. Alanın büyüklüğüne ve ihtiyacınıza uygun fiyatlar bütçenizi yormadan her zemini daha dayanıklı hale getirmenizi olanaklı kılacaktır. Evlerinizdeki zeminlerde tercih edebileceğiniz gibi, işyerleriniz için de gayet uygundur. Orta orandaki yaya trafiğini kaldırabilirken, yoğun yaya ve araç trafiğinde de son derece kullanışlı bir yüzey kaplamadır. Bürolarda ve ofis alanlarında kullanıldığı gibi son yıllarda pek çok mağaza ve alışveriş merkezinde de epoksi zemin uygulamaları sıklıkla görülmektedir.

Kaliteli Hizmet, Yaygın Kullanım Alanı

Pek çok ilde hizmet veren firmamız Epoksi Ankara şubelerimizde de hizmetinizdedir. Her türlü sorunuza anında cevap alabileceğiniz web sitemizde uygulama örneklerini inceleyebilir ve isterseniz ürün kataloglarına ve renk kartelalarına da bakabilirsiniz. Sağlık merkezleri, okullar, sergi salonları ve sinemalar, eğitim kurumları, restoranlar, cafeler ve kütüphaneler gibi pek çok mekanda ve alanda epoksi uygulaması yapılabilir. Geniş bir kullanım alanı olması da ürünün avantajlarından biridir. Küçük alanlarda olduğu gibi, üniversite binaları, gıda üretim tesisler veya ilaç sanayi gibi çok daha geniş alanlarda da etkin bir uygulama biçimidir.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması