Erken Seçim Yok 2019 Seçimlerine Hazırlanın

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşuyor.

Erken Seçim Yok 2019 Seçimlerine Hazırlanın
Erken Seçim Yok 2019 Seçimlerine Hazırlanın emrah

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmalarından öne çıkanlar: "Erken seçim yok, 2019 seçimlerine hazırlanın." "Türkiye'de seçimden korkmayacak bir parti varsa o da AK Parti'dir. Bu kadro Mart 2019'da da, Kasım 2019'da da destan yazacaktır. Hadi seçime gidelim desek kaçacak delik arar.

"Türkiye, güvenlikten ekonomiye her alanda tarihinin en önemli imtihanlarından birini veriyor. Bu süreçte en büyük üzüntülerimizden biri, Türkiye'nin anamuhalefet gibi demokrasilerde çok önemli görevler üstlenen bir makamının adeta boş durumda olmasıdır.

Türkiye'de anamuhalefet yok biliyor musunuz? Halbuki bir anamuhalefet olsa demokrasi mücadelemiz çok daha güçlü olacaktır." "(CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu) Bu şahıs demokratlıktan bahsediyor. Senden demokrat olmaz, senden olsa olsa darbecilere şakşakçı olur, başka bir şey olmaz.

" "Şu anda IMF'ye Türkiye'nin borcu var mı? Yok. Neyi konuşuyorsun sen hala, hangi erken seçim? Bunlarla sen halkı aldatamazsın. Demokrasilerde zaman bellidir, vakit gelir çıkarsın, seçimi yaparsın. Sen şimdi ey Kılıçdaroğlu, çalış da 2019'un Mart'ına hazırlan."

YENİ ŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması