Eskişehir Onun Yolunda

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu sene de 10 Kasım nedeniyle Eskişehirliler için Anıtkabir ziyareti düzenledi. Etkinlikte Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirlediği okullardaki öğrenciler ve sivil toplum kuruluşlarının üyeleri Atatürk’ün mozelesini ziyaret etti.

Eskişehir Onun Yolunda
Eskişehir Onun Yolunda emrah

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu sene de 10 Kasım nedeniyle Eskişehirliler için Anıtkabir ziyareti düzenledi. Etkinlikte Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirlediği okullardaki öğrenciler ve sivil toplum kuruluşlarının üyeleri Atatürk’ün mozelesini ziyaret etti. Atatürk’ün ölümünün 79. yılı anma etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi tarafından Anıtkabir Ziyareti gerçekleştirdi.

 

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ve pek çoğu Anıtkabir’i ilk kez ziyaret eden öğrenciler, Atatürk’ün mozolesi önünde saygı duruşunda bulundu. Eskişehir’de çalışmalar gerçekleştiren Sivil Toplum Kuruluşlarının da katıldığı ziyarette, Anıtkabir içindeki müzeleri gezen Eskişehirliler, Büyükşehir Belediyesi’ne düzenlenen ziyartten dolayı teşekkür ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması