Gençlik Ve Spor Bakanı Bak, Yenikent Spor Salonunu Gezdi

Türkiye-İzlanda arasında oynanacak olan Dünya Kupası Grup Eleme maçını izlemek için Eskişehir’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Vali Özdemir Çakacak ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan ile birlikte Yenikent Spor Salonunu inceledi.

Gençlik Ve Spor Bakanı Bak, Yenikent Spor Salonunu Gezdi
Gençlik Ve Spor Bakanı Bak, Yenikent Spor Salonunu Gezdi Admin

Türkiye-İzlanda arasında oynanacak olan Dünya Kupası Grup Eleme maçını izlemek için Eskişehir’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Vali Özdemir Çakacak ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan ile birlikte Yenikent Spor Salonunu inceledi. Karayolu ile Ankara’dan Eskişehir’e gelen Bakan Bak, milli maç öncesi Yenikent Spor Salonunu gezerek, yapılan çalışmalar hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy’dan bilgi aldı. U-21 kategorisinde mücadele eden Eskişehir Basket ’in idmanını da bir süre izleyen Bakan Bak, Vali Çakacak ve Milletvekili Karacan ardından salonda çeşitli dallarda antrenman yapan sporcuları izledi.

Başarılı bir sporcu olmanın yanında iyi bir eğitim almanın önemine dikkat çeken Bakan Bak, sporculardan derslerini ihmal etmemelerini istedi. Antrenman yapan sporcularla bir süre sohbet eden Bakan Bak, ileriki hayatları için sporculara nasihatlerde bulunarak, “İnşallah, hepiniz ileride başarılı birer sporcu olur, ülkemizi milli takımlar düzeyinde temsil edersiniz.” dedi. Daha sonra Bakan Bak, Vali Çakacak ve Milletvekili Karacan, Türkiye-İzlanda arasında oynanacak olan milli maçı seyretmek üzere salondan ayrıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması