Haldun Dormen'den Büyükerşen'e Ziyaret

Usta yönetmen Haldun Dormen, Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda yönettiği 7. oyun olan ‘Oyunun Oyunu’nun promiyeri için geldiği Eskişehir’de Başkan Büyükerşen’i ziyaret etti.

Haldun Dormen'den Büyükerşen'e Ziyaret
Haldun Dormen'den Büyükerşen'e Ziyaret Admin

Usta yönetmen Haldun Dormen, Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda yönettiği 7. oyun olan ‘Oyunun Oyunu’nun promiyeri için geldiği Eskişehir’de Başkan Büyükerşen’i ziyaret etti. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun yeni sezonda sahnelenecek olan ‘Oyunun Oyunu’ adlı eserin yönetmenliğini yapan ünlü tiyatrocu Haldun Dormen, Başkan Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

7 Ekim 2017 Cumartesi günü Büyükşehir Sanat ve Kültür Sarayı’nda prömiyeri yapılacak olan ‘Oyunun Oyunu’ ile Şehir Tiyatrosu’nda 7. Kez yönetmen koltuğuna oturan Dormen, Eskişehir’in sanat yaşamında ayrı bir öneme sahip olduğunu belirterek, “ Dostum Başkan Büyükerşen’e, sanata ve kültüre verdiği büyük katkıdan dolayı teşekkür ederim. Eskişehirliler bu konuda çak şanslılar” dedi. Başkan Büyükerşen, Dormen’e teşekkür ederek, “Türk Tiyatrosunun duayeni olan dostum Haldun Dormen’in, Şehir Tiyatromuzda oyunlar yönetmesi bizim için çok önemli ve onur verici bir davranıştır” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması