Hayvana İnsanlık Dışı Muamele

Hayvana şiddet haberleri her geçen gün artmakta iken bir yenisi de Gaziantep’ten geldi.

Hayvana İnsanlık Dışı Muamele
Hayvana İnsanlık Dışı Muamele Admin

Hayvana şiddet haberleri her geçen gün artmakta iken bir yenisi de Gaziantep’ten geldi. Bir köpeğe kemer bağlayan iki vahşi kişi köpeği bu şekilde metrelerce sürüklediler. Ardından da 20 metre yüksekliğe sahip bir uçurumdan aşağı atan bu kişiler daha sonra da arkalarına dahi bakmadılar. Olay görgü tanıklarının ifadeleri ile ortaya çıkarıldı.

Ön ve Arka Ayakları Kırılmış

Görgü tanıklarının ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ve hayvanat bahçesi ekipleri mağara girişine indiler. Mağaranın içerisine korkarak sinen köpeği bulan görevliler ilk belirlemelere göre köpeğin ön ve arka ayaklarında kırıklar olduğunu tespit ettiler.

Gerekli tedaviler yapılmak üzere koruma altına alan köpeği bu hale getirenler hakkında ise polis tarafından etraflıca soruşturma açıldı. Bu kapsamda görgü tanıklarının ifadesine başvuran polisler sanıkların iki kişi olduğunu belirledi. Olay yerinde araştırmalarını derinleştiren polis ekiplerinin kısa süre içerisinde bu canileri yakalaması bekleniyor. Bu sayede adalet önüne çıkarılacak olan caniler gerekli cezaları alacak bir daha da aynı muameleyi yapmaya cesaret edemeyecekler. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması