KADINSEN GÖZÜYLE KIŞ MODASI

Kadınlar için birbirinden ilgin konuların yer aldığı, çok çarpıcı analizlere ve gerçeklere yer verildiği Kadınsen, yepyeni fikirleri sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

KADINSEN GÖZÜYLE KIŞ MODASI
KADINSEN GÖZÜYLE KIŞ MODASI tanitimweb

Kadınlar için birbirinden ilgin konuların yer aldığı, çok çarpıcı analizlere ve gerçeklere yer verildiği Kadınsen, yepyeni fikirleri sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Kış modası gibi, hamilelikte beslenme gibi, dekorasyon fikirleri gibi birçok alanda güvenle istifade edebileceğiniz bilgilerin bulunduğu yazıları okumak için Kadınsen’i takip edebilirsiniz.
Kadınlar için bu kış giyebilecekleri kaban ve mont modellerini sizler için değerlendiriyoruz. Kadınlar güzel giyinmeyi ve şık görünmeyi severler. Onların bu kış da şık görünmeleri, güzelliklerine güzellik katmaları için mont ve kaban seçiminde vücut şekillerinin önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Unutmayın ki, her mont ya da kaban her kadında aynı şekilde durmayacaktır. Bu yıl anvelop ve maxi tarzı kabanların popüler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu tarzlarda birçok mont ve kabanın stantlarda yer aldığını sizler de gözlemlemişsinizdir.
Almak istediğiniz kabanı mutlaka giyin ve vücut şeklinize uygun olup olmadığını değerlendirin. Zevkine güvendiğiniz kişilerin de görüşlerini alın. Bu kıyafet seçiminde en pratik ve en doğru yoldur. Ancak yalnız olarak kıyafet seçimi yapıyorsanız, en azından aynanın karşısına geçip gerçekten beğendiğiniz kıyafetin size yakışıp yakışmadığını, tarzınızı ve sizi yansıtıp yansıtmadığını değerlendirmelisiniz.
Tekrar söyleyelim ki, vücut tipiniz kaban ve mont seçimi için dikkat edilmesi gereken en önemli husustur. Eğer yukarıya doğru çıktıkça kalınlaşan bir vücut yanışına sahipseniz, belden kuşaklı modelleri tercih ederek bel kısmınızın çok daha ince görünmesini sağlayabilirsiniz.
Kadınlar için kıyafet seçimi erkeklere göre çok daha farklıdır. Bu yıl kış modası olan kaban ve montları seçerken de kaba ve kalın kabanları değil, vücudunuza oturacak ve bel bölgenizi vurgulayabilecek modelleri seçmelisiniz. Erkeklerde bu durum çok daha farklıdır. Onlar için heybetli görünmek daha önemli olduğu için kaba ve kalın modelleri tercih etme olasılıkları daha yüksektir.
Yine kısa boylu olanların daha kısa mont ve kaban tercih etmeleri, dizlerinin üstünde olacak şekilde tercihte bulunmalarını tavsiye ediyoruz. Yine kilolu kadınların kürk ve pelüş kabanlar yerine asimetrik kesim modelleri tercih etmelerini öneriyoruz.
Daha fazla öneri ve analiz için, hamilelikte beslenme, dekorasyon fikirleri gibi kadınları ilgilendiren her türlü alanda bilgi için www.kadinsen.com sitesini takip edebilirsiniz.
 
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması