KARİYER MİMARI KURSLAR

KARİYER MİMARI KURSLAR
KARİYER MİMARI KURSLAR hrnajans

Program yazmaya merak saldıysanız kariyer mimarı sizin için birçok kurs seçeneği sunuyor. Kurslarımızdan faydalanarak program yazmak sizin için çok kolay olacak.  Bildiğiniz gibi android ve apple’a özel program geliştiriciler mevcut. Birçok insan bu geliştiricilere ilgi duymasına rağmen kullanamıyor. Aslında kullanımı çok basit olan bu geliştiricileri gözünüzde büyütmeyin kariyer mimarı bilgisayar kursu size bilgisayar için gerekli olan tüm kursları verebilir. Bizimle aldığınız kurslar sizi eğlendirirken öğretmek için en iyi seçenektir.

 

Kurslarımızın İçeriği

Sizlere sunduğumuz kurslar;

Iphone kursu: Bu kursumuzdaki iphone eğitimi size iphone ile ilgili uygulama geliştirmedeki en ayrıntılı bilgileri bile öğrenme imkânı sağlar. İos’nin bir uygulama geliştirme yöntemi olan xcode; iphone ipad gibi apple ürünleri üzerinden dilediğiniz içerikte uygulamalar üretmenize yardımcı oluyor. Xcode’u Appstore’dan rahatlıkla indirilebilirsiniz ama asıl sorunlar xcode’u indirdikten sonra nasıl kullanacağınızı düşünürken başlıyor. Bizden alacağınız kısa süreli ve etkili bir kurs sayesinde bu sorununuzdan da kurtulabilir özgürce yazılımlar geliştirebilirsiniz. Yaşadığımız bilişim çağında yazılım geliştirmem hobi olarak da iş olarak da oldukça revaçta.

Android kursu: Apple’da xcode olduğu gibi android sistemlerde de android studio yazılım geliştiricisi bulunuyor.  Bu yazılım geliştirici sistemin eclipse adı verilen formu da Windows işletim sisteminde kullanılabiliyor. Kursumuzda apple için gecerli olan kriterler android eğitimi için de geçerlidir. Iphone eğitimi ve android eğitimi sizi üst düzey yazılım geliştiricisi yapacak. Kariyer mimarı ile iletişime geçip kurslarımızdan faydalanmak için geç kalmadınız.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması