Kendi Halı Örtünü Kendin Tasarla

Evlense Home siz değerli müşterilerine yepyeni bir deneyim sunmaktadır.

Kendi Halı Örtünü Kendin Tasarla
Kendi Halı Örtünü Kendin Tasarla Admin

Evlense Home siz değerli müşterilerine yepyeni bir deneyim sunmaktadır. “Kendi halı örtünü kendin tasarla” sloganı ile açmış olduğu bu hizmete sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizler için halı örtüsü robotumuz istemiş olduğunuz ebatlara göre ayarlama yapmanıza olanak verecek ve dilediğiniz bir şeyi halı örtüsü üzerine basmanıza bunun örtünün üstünde hangi konumda duracağına kadar her bilgiyi sizden isteyecek olan ve en son projenin taslağını bize gönderecek bir sistem yazılımı gerçekleştirdik.

En iyi kullanıcı deneyimini sunan ve bu yolda çeşit çeşit lastikli halı örtüsü üretimini sağlayan firmamız bunu da yapmış bulundu ve siz değerli takipçilerine bu yeniliği sundu. Halı örtüleri sektöründe bir çığır açacak olan projemiz henüz yapım aşamasında olsa da, yazılım işleri son sürat devam etmektedir. Bugün Evlense sizlere 200den fazla ürün yelpazesi ve farklı çalışma anlayışı ile hizmet vermektedir.

Tasarım robotumuzun çalışma mantığı hakkında daha detaylı bilgiye internet adresimiz üzerinden ulaşabileceksiniz. https://www.evlensehaliortusu.com adresinden detaylara şimdi ulaşın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması