Personele Kadın Sağlığı Eğitim Sertifikası Verildi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Aile Sağlık ve Planlaması Vakfı (TAP) işbirliği ile Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan kadın personele kadın sağlığı eğitimi verildi. 13 hafta süren eğitim sonunda katılımcılara katılım belgeleri teslim edildi.

Personele Kadın Sağlığı Eğitim Sertifikası Verildi
Personele Kadın Sağlığı Eğitim Sertifikası Verildi emrah

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Aile Sağlık ve Planlaması Vakfı (TAP) işbirliği ile Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan kadın personele kadın sağlığı eğitimi verildi. 13 hafta süren eğitim sonunda katılımcılara katılım belgeleri teslim edildi. Büyükşehir Belediyesi tarafından 2013 yılında başlatılan kadın sağlığı eğitimlerinden Büyükşehir Belediyesi kadın personelleri de yararlandı. 13 hafta süren eğitimlerde Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan kadın personelin ve ailelerinin yaşamlarını iyileştirecek koruyucu sağlık davranışlarının geliştirilmesi ve sağlık kurumlarından alınabilecek hizmetler konusunda bilincin arttırılması amaçlandı.

 

Eğitime katılan kadın personel eğitim sayesinde güncel hayatta yapılması gereken bilgileri öğrendikleri için mutluluklarını dile getirdiler. Eğitimleri büyük bir özveri ile takip eden personele katılım belgeleri Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Hale Kargın Kaynak tarafından verildi. Projenin anlam kazanması için çalışanların aldıkları eğitimi, yaşamın tüm alanlarında uygulamaları ve paylaşmaları gerektiğini belirten Hale Kargın Kaynak, tüm personele eğitimlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması