Retrospektif Sergisi Açıldı

Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Mustafa Pilevneli’nin eserlerinin sergilendiği Retrospektif Sergisi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Sergi Salonunda açıldı.

Retrospektif Sergisi Açıldı
Retrospektif Sergisi Açıldı emrah

Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Mustafa Pilevneli’nin eserlerinin sergilendiği Retrospektif Sergisi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Sergi Salonunda açıldı. Çağdaş Türk Resim Sanatının önemli isimlerden biri olan Prof. Dr. Mustafa Pilevneli’nin birbirinden özel eserleri Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen sergi açılışı ile Eskişehirlilerin beğenisine sunuldu.

Açılışta konuşan Başkan Büyükerşen “Eskişehirliler kültürel ve sanatsal etkinliklerimizi yakından takip ederek bizleri mutlu ediyor. Açılışını yapmış olduğumuz sergi büyük bir incelik isteyen eserlerle dolu. Tüm sanatseverleri bu sergiyi gezmeye davet ediyorum” dedi. Başkan Büyükerşen’e ve Eskişehir halkına sanata ve sanatçıya verdiği değerden dolayı teşekkür eden Mustafa Pilevneli “Eskişehir’in benim hayatımdaki yeri çok başkadır.

Büyük emeklerle hazırladığım bu eserlerin Eskişehirlilerle buluşmasına vesile olan Başkan Büyükerşen’e yürekten teşekkür ediyorum” dedi. Güzel sanatlar öğrencilerinin ilgi gösterdiği sergi 30 Kasım’a kadar Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde sergilenmeye devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması