Tempo Grup Dış Cephe Temizliği

İnşaattan sonradış cephe temizliğiiçin Tempo Grup güvencesinden faydalanın. Tempo Grup vermiş olduğu bu hizmette müşteri memnuniyetine 0 önem vermektedir.

Tempo Grup Dış Cephe Temizliği
Tempo Grup Dış Cephe Temizliği tanitimweb

            İnşaattan sonradış cephe temizliğiiçin Tempo Grup güvencesinden faydalanın. Tempo Grup vermiş olduğu bu hizmette müşteri memnuniyetine 0 önem vermektedir. Ön plana çıkardığı standart ise kalitedir. Kaliteli temizlik malzemeleri kullanmakta olup her yüzeye her malzemeyi tercih etmez. Yüzeye zarar verebilecek olan malzemeyle dış cephe temizliği yapmaz. Firmamız temizlik işlemlerini ise binanın pozisyonuna göre gerçekleştirmektedir. Tempo Grup hareketli iş malzemeleri kullanarak her alana yetişmekte ve mükemmel temizlik şirketlerisağlamaktadır. Ekiplerimiz işini ciddiye alarak yapmaktadır. Ekibimiz güvenlik amacıyla tamamen profesyonel dağcı uzmanlardan oluşmaktadır. İşinde uzman ve kalitede birinci plandadır. Firmamız Ankara temizlik şirketleri arasında da en iyisini yapmakta olup, dış cephe cam temizliği de yapmaktadır.

 

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

 

            Ekibimiz, Ankara inşaat temizliği ya da dış cephe temizliği yapılacak alana geldikten sonra ilk işlem olarak etraftaki güvenlik önlemlerini almaktadır. Gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra asma iskele yardımıyla bir sepete ekip elemanımız yerleşmektedir. Emniyet kemeri kullanmak firmamızca zorunludur. Emniyet kemeri ile sepete bağlanan personel, aynı zamanda sırtından iki halatla binanın tepesine bağlanır. Böylece ölümle sonuçlanacak iş kazalarına 0 önlem almış bulunuruz. Firmamız müşteri memnuniyeti ve güvenliği baz almakta ve elinden gelenin en iyisini sunmaktadır. Herhangi bir düşme ihtimaline karşı aşağıda alınan önlemlerden dolayı herhangi bir can kaybı da yaşanmamaktadır. Ayrıca son teknolojiye de ayak uyduran ekibimiz Ankara inşaat temizliği konusunda bina yüksekliği 6-7 metreden uzun ise teleskobik uzatma yöntemini kullanıp rahatlıkla temizlik yapabilmektedir. Teknolojiye her geçen gün daha fazla uyum sağlayan ve modern teknolojide kalitesine kalite katan Tempo Grup hedefini her geçen gün büyütmektedir.

 

İLETİŞİM VE BİLGİ

 

            Tempo GrupAnkara temizlik şirketlerivermiş olduğu hizmeti tanımakta, onaylamakta ve her geçen gün arkasında durmaktadır. Birinci hedef olarak müşteri memnuniyeti ve işçi güvenliği konusunda 0 azim ve başarı gösteren firmamız siz değerli müşterilerimize her daim hizmet vermekten gurur duymaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için WEB adresimizi ziyaret edebilir, iletişim numaramızı arayarak birebir görüşebilirsiniz. Fiyat bilgisi hakkında bilgi alabilir, iş detaylarını konuşabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması