Tesettürlü Tatil İmkanları

Tesettürlü Tatil İmkanları

Tesettürlü Tatil İmkanları
Tesettürlü Tatil İmkanları ajans

Günümüz otel seçenekleri, artık eskisi gibi değil. Eskiden Antalya kıyılarında bir otelde tatile gideceğim denildiği zaman, muhafazakarlar için bunun imkansız olduğu belirtilirdi. Ancak, artık durum değişti ve artık muhafazakar aileler için de tesettürlü tatil imkanları meydana geldi. Bu konuda gerekli bütün çalışmaları yapan firmamız, huzur içerisinde tatil geçirmeniz için, gerek tesettürlü havuzlar olsun ve gerekse bay-bayan dinlenme mekanları olsun, bütün imkanları seferber etmiştir. Mescit seçenekleriyle, dinlenmeyi ibadetle birleştiren firmamız, sizin için en iyi imkanları hazırlamıştır.

Birinci Sınıf Hizmet

Alkolsüz mutfak seçenekleriyle, domuz eti ve benzeri haram olan yiyecekleri mutfağında barındırmayan otellerimiz, palmiye, hurma ve benzeri egzotik ağaçlarla bezenmiş, doğa ile iç içe plajlara sahiptir. Bütün havuzlarımız, bay, bayan ve çocuk kategorisinde özel olarak hazırlanmıştır. Plajlar içerisinde bütün ihtiyaçlar vardır. Wc, duş, soyunma kabini ve restaurant gibi birçok olanak, plajlarda yerini almıştır. Rezervasyon yaptırırken, her zaman acele etmek gerekir. Aksi halde, yaz tatilinde tatil yapacak güzel bir mekan bulamayabilirsiniz. Erken rezervasyonda, tesettürlü otel seçenekleri, hatırı sayılır indirimler yapmaktadır. Erken rezervasyonla, grant suit odaları daha uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Çocukları da Düşündük

Otel kategorisinde hizmet veren firmamız, çocukları da düşünmüştür. Oyun parkları, çocuklara özel havuzlar ve spor tesisleri gibi birçok imkan, çocuk tatilcilerimiz için özel hazırlanmıştır. Yaşlı tatilcilerimiz için huzurlu dinlenme mekanları hazırladık. Mescit imkanlarımızla, tatilinizde de ibadet lezzetini hissedebilirsiniz. Odalarımızdaki imkanlar çok özeldir ve bütün otellerde bulunması gereken bütün imkanlar bir aradadır. Tv, duş, internet ve kahvaltı gibi birçok seçeneğe sahip olan odalarımız, birinci sınıftır. Yıl boyunca, iş dünyasında stresten kırılan vücudunuzu, yeniden şarj etmek için, tesettürlü oteller, en iyi tercih olacaktır. Otelimizin en önemli özelliği, tesettür seçenekleriyle hazırlanmış olmasıdır. Bu nedenle, ailenizle gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz.

İş Seyahatleri ve Toplantılar

Otellerimiz, önemli toplantıların icra edildiği bir mekandır. Toplantı salonlarımız, özel dekor çalışmalarıyla, mükemmel ve etkili bir şekilde hazırlanmıştır. Toplantı ve diğer bütün programlara uyumlu olan bu salonlarda, etkileyici çalışmalar hazırlayabilirsiniz. Ses sistemleri, wi-fi ve benzeri birçok seçenek, sizler için hazırlanmıştır. Koltuklar, zemin ve kürsü, özel dekor çalışmalarıyla hazırlanmıştır. Işıklandırmalar özeldir ve bütün programlar için özel ışıklandırmalar mevcuttur. Ayrıca, toplantılarda dinleyicilere bir şeyler izah etmek için, yazı tahtası gibi gereçlerde hazırda bulundurulmaktadır. Sahne dekoru gerektiği zaman, otelimizde sahne dekoru da sizin için özel olarak hazırlanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması