YILBAŞI ALIŞVERİŞ FESTİVALİ BAŞLIYOR

YILBAŞI ALIŞVERİŞ FESTİVALİ BAŞLIYOR

YILBAŞI ALIŞVERİŞ FESTİVALİ BAŞLIYOR
YILBAŞI ALIŞVERİŞ FESTİVALİ BAŞLIYOR ajans

0001.jpg

 

 

Küre Fuarcılık bu yıl 01-17 Aralık 2017 tarihleri arasında Ataşehir Migros yanında Markalar Fırsat Çadırı ve Yöresel Ürünler&Geleneksel El Sanatları etkinliğine ev sahipliği yapıyor;

Küre Fuarcılık tarafından organize edilen ve Ana Sponsoru Barok Diamond olan, “Yılbaşı Alışveriş Festivali”, 01 Aralık 2017 Cuma günü saat 11.00’de açılacak. On yedi  gün süresince ziyaret edilebilecek olan etkinlikte 3 ayrı çadır bulunmaktadır;

1-MARKALAR ÇADIRI- Bir çok ünlü markanın yer aldığı ve % 70’e varan indirimlerin bulunduğu  markaların yanı sıra Barok Diamond kuyumculuk günün trend ve modelleri ile  binlerce altın ve mücevheratını % 50 indirimlerle ziyaretçilerle buluşturacaktır. Aynı zamanda tüm PIRLANTALI alış verişlerde hoş kokulu kolye hediye edilecektir.

2-YÖRESEL LEZZETLER-Sağlıklı ürünler ve yöresel lezzetler buluşmasında Ödüllü bir çok ürün yer almaktadır. Oskar ödüllü tereyağı ve peynir çeşitleri, 14 kromozomlu genetiği değişmemiş 10 000 yıllık siyez buğdayı, Bir çok hastalığa ve kansere faydası bulunan organik kovan balları, Karsın hakiki meşhur kaşarı ve gravyer peyniri,taş sıkma zeytinyağı ,Arı sütlü propolis mucize krem gibi bir çok ürün halkla buluşuyor.

3-EL SANATLARI-Kültür ve Turizm Bakanlığı unesco sanatkarı Kadir YILMAZ çini ve seramiğin tarihçesini etkinlik süresince uygulamalı olarak anlatacaktır.Aynı zamanda gümüş ve bakır ,ahşap işlemeleri,.Eski eser ve antika üzerine retro çalışmaları da bu etkinlikte yerini aldı. Mücevher fırsat günlerimizde, yılbaşı hediyesi olarak pırlanta yüzük, tek taş yüzük gibi bir çok fırsatlar sizleri bekliyor olucak.

ETKİNLİK         : Yılbaşı Alışveriş Festivali

TARİH               : 01-17 Aralık 2017

YER                   : İstanbul Ataşehir Migros Yanı

SAAT                : 10.00-22.00

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması