Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Evleniyor

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile uzun süreli beraberliğinin ardından dünya evine giriyor.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Evleniyor
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Evleniyor Admin

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile uzun süreli beraberliğinin ardından dünya evine giriyor. Acun Ilıcalı, çocuğunun annesi Şeyma Subaşı ile Marsilya’daki Türk konsolosluğunda evlenecek. Esat Yontuç ve Kübra Subaşı, Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın nikah şahitliğini yapacak.

Sosyal medyada oldukça popüler olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile birlikteliği ile gündeme gelmişti. Acun Ilıcalı’dan bir kızı olan Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı ile ne zaman dünya evine gireceği merak ediliyordu. Bu tarih için 19 Eylül işaret edildi.

19 Eylül’de evlenecek olan çiftin düğününe, yerli ve yabancı basın büyük bir ilgi gösterdi. Düğünün Marsilya’da gerçekleşmesi için helikopterle Marsilya’ya giden çiftin oldukça mutlu oldukları yakınlarının ve sevdiklerinin gözünden kaçmadı.

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile evlenerek 2. evliliğini gerçekleştirecek. İlk evliliğinden de 2 kızı olan Acun Ilıcalı, oldukça mutlu olduğunu ve düğününün kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını basınla paylaştı. Şeyma Subaşı düğün için ne giyeceği hayranları tarafından inanılmaz derecede merak ediliyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması