Adana Şehir Hastanesi Açıldı

Ülke genelinde kamu ile özel sektör ortaklığı içerisinde gerçekleştirilen şehir hastaneleri arasına bir yenisi de Adana’da eklenmiş oldu.

Adana Şehir Hastanesi Açıldı
Adana Şehir Hastanesi Açıldı emrah

Ülke genelinde kamu ile özel sektör ortaklığı içerisinde gerçekleştirilen şehir hastaneleri arasına bir yenisi de Adana’da eklenmiş oldu. Adana şehir hastanesi geniş bir alan üzerine son teknolojik ekipmanlarla kurulan bir hastane olmasıyla ön plana çıkarken planlandığı sürenin 6 ay kadar öncesinde hizmete girdi.

Deprem İzolatörleri

Adana Şehir Hastanesi’ni özel kılan hususların başında ise depreme karşı son derece dayanıklı olması geliyor. Bu kapsamda deprem izolatör sistemleri uluslararası kuruluşlar tarafından dahi beğenilip ödül alan bir hastaneden bahsetmekteyiz. Bu kapsamda sadece ülkemizin değil aynı zamanda bölgenin de göz bebeği konumuna gelecek bu hastanemiz hasta kabullerine başladı. Bu sayede hastalarımız artık daha teknolojik ve kaliteli bir hastane ortamında tedavilerini görebilecek.

Toplamda 1.550 yatak kapasitesine sahip olan Adana şehir hastanesi 57 adet de ameliyathaneye sahip. Bu sayede ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermeyi hedefleyen bu hastanenin ülke ekonomisine de ciddi getiri sağlaması bekleniyor. Her hastanın kendisini özel hissedeceği bu hastanenin herkes için hayırlı olmasını diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması