E Likit'te Muhteşem Tat Arayanlara Özel Seçenek

İçerdiği zararlı maddeler ile birçok kişinin sağlığını tehdit altına almakta olan sigara tüketiminden kurtulabilmek adına geliştirilmekte olan elektronik sigara yöntemi gün geçtikçe tercih edilmekte olan bir yöntem halini almaktadır.

E Likit'te Muhteşem Tat Arayanlara Özel Seçenek
E Likit'te Muhteşem Tat Arayanlara Özel Seçenek İlker

 Bu tercih edilme nedenleri arasında elektronik sigaranın gözle görülmekte olan sigara bağımlılığı azaltıcı etkileri yadsınamaz boyuttadır. Çoğunlukla yurt dışında üretimi gerçekleştirilmekte olan bu cihazların içerisinde yer almakta olan likit parçası son derece büyük bir öneme sahiptir. Özellikle cihazın kullanımında nikotinin salgılanması adına likit parçasının işlevini düzenli bir şekilde yerine getirmesi gerekmektedir. Bu likit kullanımı için özel olarak üretilmekte olan tatlandırıcı aromalar bulunmaktadır. Özel bir marka olarak bu piyasada yerini sağlamlaştırmaya hazırlanan One Hit Wonder markası likit alanında uzmanlaşmıştır. Ürettiği farklı aroma tatları ile son derece tercih edilen ürünler kategorisinde yerini almaktadır. 

One Hit Wonder Farkı 

Oldukça karlı bir piyasa olması nedeni ile birçok marka tarafından üretime geçmiş elektronik sigara ürünü hızlı bir rekabeti de beraberinde getirmiştir. Özellikle likit içerisine koyulmakta olan aromalar konusunda her firma kendi dalında çeşitlenmektedir. Büyük markalar arasında yer almakta olan One Hit Wonder Likit markasını diğer markalardan ayıran en temel özellik gerçek sigara etkisi yaratmasıdır. Tüm zararlı maddelerden uzak olarak üretimi gerçekleştirilmiş olan bu likit aromaları sağlığı tehdit edici bütün maddelerden uzaktır. Sigaranın verdiği kansorejen maddeleri içeriğinde barındırmayan bu likit ürünü, zaman içerisinde nikotin ihtiyacını minimuma indirmektedir. Böylelikle sigara etkisinin insan vücudundan giderek uzaklaşmasına olanak sağlamaktadır. 
One Hit Wonder Aromaları 

Elektronik sigara olarak üretimi gerçekleştirilmekte olan bu cihaz sigaranın azaltılmasına yardımcı nitelikte bir üründür. İçerisinde yer almakta olan likit aracılığı ile aktarılabilmekte olan aromalar ile farklı birçok tat ortaya çıkabilmektedir. Sevilen tatlar ile sigara tadının birleşmesine olanak sağlamakta olan bu likitler farklı markalar ile piyasaya sunulmaktadır. Farklılık gösteren aromalar içerisinde Türkiye de yer almakta olan ilk marka One Hit Wonder Türkiye olarak bilinmektedir. Bu marka aromalarının içerisinde Muffin Man, Milk Man, Police Man, My Man, Rocket Man, Drippin Whip gibi aromalar yer almaktadır. http://www.onehitwonderlikit.org/ adresinden tüm ürünlere ulaşabilir, adresinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması