Genital Estetik Türleri ve Kadın Sağlığına Yararları

Sağlık için yapılan estetik ameliyatlar günümüzde pek çok kadının hayatını kurtarıyor, bunların belki de en önemlisi genital estetikdir.

Genital Estetik Türleri ve Kadın Sağlığına Yararları
Genital Estetik Türleri ve Kadın Sağlığına Yararları Admin

Sağlık için yapılan estetik ameliyatlar günümüzde pek çok kadının hayatını kurtarıyor, bunların belki de en önemlisi genital estetikdir. Jinekolog hekimler tarafından yapılan genital estetik operasyonları, kendi içerisinde farklı alt dallara ayrılmaktadır. Labioplasti , Labium doku eklemesi ve Pubis en çok uygulanan genital estetik ameliyatları arasındadır, genellikle doğum sonrası veya genetik olarak oluşan genital bozuklukların tek tedavi yöntemi cerrahi işlemdir.

Genital Estetiği Kimler Yaptırır?

Vajina bölgesindeki sorunlar doğuştan olduğu kadar sonradan da ortaya çıkabilen bir rahatsızlık türüdür. Doğum, aşırı cinsel ilişkiye girmek vajina bölgesinde esnemeye neden olmaktadır, sağlık sorunlarından dolayı yapılırsa her hangi bir yaş sınırı bulunmayan bu estetik türü aynı zamanda idrar kaçıran ve farklı özel nedenlerden dolayı daralma isteyen kadınlara da uygulanmaktadır. Ülkemizde son yıllarda talep artışı gösteren genital estetik operasyonları bir çok estetik merkezinde yapılmaktadır.

Myra Estetik Merkezi

Genital Estetik Fiyatları 2017/18

Bir çok yöntem uygulandığı ve her yönteminde farklı bir tekniği olduğu için genital estetik için net rakamlar vermek doğru değildir.

Kadınlar Neden Genital Estetik Yaptırıyor?

Kadın vücudunda en özel ve mahrem bölge genital bölgesidir. Bu bölgedeki bozukluklar kadında öz güvenin azalmasına neden olmaktadır, basit bir yapıya sahip olduğu sanılsa da bir çok farklı parçadan oluşmaktadır. Kadınlar daha çok genital estetik operasyonunu normal doğum sonrasında yaptırmaktadır, buradaki en önemli faktör doktor-hasta gizliliğidir. Genital estetik hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz http://www.myraestetik.com/genital-estetik-hakkinda-merak-edilenler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması