Güçlendirilmiş İçeriğiyle Zigavus Forte Şampuan

Bitkisel ürünler sektörü tüm dünyada giderek büyüyen bir pazar olarak biliniyor.

Güçlendirilmiş İçeriğiyle Zigavus Forte Şampuan
Güçlendirilmiş İçeriğiyle Zigavus Forte Şampuan Admin

Bitkisel ürünler sektörü tüm dünyada giderek büyüyen bir pazar olarak biliniyor. Nedenleri arasında insanların doğaya dönüş özlemi de var. Organik pazarların çoğalması bunun ispatıdır. Hele konu kişisel bakım malzemeleri olduğunda kimyasalların kullanımı çok daha endişe vermektedir. Şampuan gibi direk saç ve yüzle temasta olan bir malzemenin içeriğinin bitkisel olması, içinde yaşadığımız modern zamanlarda bu yüzden artı bir puandır. Kozmetik sanayi içinde yer alan şampuan üretiminde insan sağlığına çok daha özen gösterilmesi ve bitkisel ürünlerin kullanılması esastır. Zigavus Forte bunu yapabildiği için tercih edilmektedir.

İçerikte Yer Alan Bitkiler ve Ekstreler

Almanya’nın güvenilir kozmetik laboratuarlarında üretilen Zigavus Forte’nin doğal içeriği satışa yönelik sunulan özenli ambalajı üzerinde ayrıntıları ile yer alıyor. Fermente sarımsak olarak bilinen siyahlaştırılmış sarımsak ve cüce palmiye ağacının meyvesi olan saw palmetto bitkisi temel malzeme olarak okunuyor. Ayrıca saçın kendi maddesi olan keratin proteini, kafein ve yararlı bakteriler olarak bilinen prebiyotikler de muhteviyatta görülüyor. Gene bunlar arasında yer alan bitkisel ekstrelerden detaylı olarak bahsetmek yararlı olacaktır. Bir çeşit deniz yosunu olan Laminaria digitata, cilde yağını veren sebum salgısını düzenleyen ve kepek oluşumunun önleyen Urtica Dioica (ısırgan ekstresi), vitamin, potasyum ve kalsiyum bileşiği olan Salvia Officinalis Leaf (adaçayı yaprağı ekstresi), saça detoks etkisi yapan Lawsonia Inermis (kına ekstresi), saça hacim katan ve dolgunlaştıran Humulus Lupulus (şerbetçiotu ekstresi), saç derisini temizleyen Arctium Lappa (dulavrat otu ekstresi) ve saçı olumsuz dış etkilerden koruyan Camelia Sinensis (yeşil çay ekstresi) Zigavus Forte’nin zenginleştirmiş içeriğinin içinde yer alan bitkisel özlerdir. Açıklanan bu yoğun muhteviyatı ile Zigavus Forte genetik saç dökülmesine karşı dur diyebilmekte ve etkin çözüm sağlamaktadır. Bu yüzden Zigavus Forte bütün dünyada tanınan bir markadır denebilmektedir.

Satış Avantajları Devam Ediyor

Güçlendirilmiş bitki özleri ile üretilen Zigavus Forte doğal bir şampuan sıfatını tümüyle hak ediyor. Güvenle kullanabilirsiniz. Firmanın sunduğu 3 al 2 öde kampanyası da satış avantajı olarak devam etmektedir.

Ayrıntılı Bilgi: Forte Şampuan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması