Hasta Yatağı Fiyatları

Uzun süre hastalığı sürecek olan kişilerin yatması gerektiğinden hastanede ve evde özel hasta yataklarında yatması önemlidir.

Hasta Yatağı Fiyatları
Hasta Yatağı Fiyatları intendajans

Uzun süre hastalığı sürecek olan kişilerin yatması gerektiğinden hastanede ve evde özel hasta yataklarında yatması önemlidir. Çünkü bu yatakların ayak kısımları, bel kısımları ve baş kısımları kaldırılıp indirilerek kullanmak mümkündür. Hastalar ve hasta yakınları tarafından kumanda ile yönetilebilecek bu hasta yatağı çeşitleri kendi aralarında farklılık göstermektedir. bu yataklar tek motorlu, çift motorlu ve üç, dört motorlu olarak hasta yatakları üreticileri tarafından üretilmektedir.

Yataklar uzun süreli hasta olan kişiler tarafından satın alınırken kısa süreli hastalık aşamasında olan kişiler tarafından hasta yatağı kiralama sistemi ile alınabilir. Çünkü kiralama sistemi ile alınan yatak sonuç olarak alınan yere teslim edilir ve hasta iyileştiğinde yatağı koyacak bir yer arayışına girilmez. Yatak çeşitleri kiralanmak istendiğinde motorlarına göre kira değerleri veya satın alma değerleri değişmektedir. Bir yatak alırken konulacak odanın büyüklüğünün hesabı iyi yapılmalıdır.

Hasta karyolaları üzerinde kullanılması gereken yataklar kesinlikle yün veya pamuk olarak tercih edilmemelidir. Çünkü bu yatak türleri ıslandığında kuruma özelliği çok uzun sürede gelişir ve hasta yataksız olarak yatağının kurumasını beklemek zorunda kalır. Fakat hasta karyolası içine tercih edilecek olan yatağın havalı yatak çeşitlerinden seçildiğinde hem bu yatağın maliyeti daha düşük hem de yatağın temizliği bir hayli kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu yatak çeşidi temizlik gerektiğinde silinerek temizlenebildiğinden kuruması kesinlikle beklenmeden kullanıma devam edilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması