Labioplasti Tedavisi İle Mutlu Evlilik

Labioplasti Tedavisi İle Mutlu Evlilik
Labioplasti Tedavisi İle Mutlu Evlilik Admin

Labioplasti tıp terimi olan bir ifadedir. Tıp da labioplasti terimi sarkmış vajina dudaklarının lazer, neşter gibi ekipmanlar ile kesilerek dikilmesi işlemidir. Ameliyat esnasında eriyen dikiş ipliği kullanıldığı için sonrasında tekrar ipliğin alınmasına gerek yoktur. Bu ameliyat vajinasını beğenmeyen 18 yaşını doldurmuş tüm bayanlara yapılabilir. Ayrıca labioplasti ameliyatı vajinanın cilt kısmına yapıldığı için kızlık zarına zarar vermemektedir.

Mono Sağlık da çok sayıda labioplasti ameliyatı gerçekleşmiştir. Tüm ameliyatlarda sorunsuz ve olumlu sonuçlanmıştır. Bu nedenle klinikte tedavisi tamamlanan bütün hastalar memnun ve mutlu bir şekilde hastaneden ayrılmaktadır. Çünkü Mono Sağlık ekibi ve personel ailesinde müşteri memnuniyeti esas alınmış ve öncelikli hizmetler sağlıkları ve memnuniyetleri yönünde olmuştur ve olacaktır.

Mono Sağlık Kliniğinde Yapılan Vajina Beyazlatma

Ten renginden daha olarak genital rengi koyulaşan bayanlar genelde bilinçsizce vajina bölgesine ağda yaptırma, kullanılan jinekolojik ilaçların yan etkisi, tahriş boyutunda jiletleme, yaşlılık, güneş gibi nedenler ile ortaya çıkan gizli bir sorundur. Bayanların çoğunda karşılaşılan ama açığa vurmaktan utanılan kişisel bir rahatsızlıktır.

Mono Sağlık hastanesinde bulunan SmartXide² DOT/RF adındaki lazer cihazı ile beğenilmeyen genital bölgeye lazer ışığı tutularak melanosit adı verilen hücreler yok edilmektedir. Bu işlem ortalama 20 dakika kadar sürmektedir. Yapılan lazer tedavisi sonrasında vajina beyazlatma işlemi tamamlanmış olmaktadır. Tedavi günüden yaklaşık 10 gün kar sonra net olarak beyazlama ortaya çıkmaktadır.

Kürtaj İle Yapılan İstenmeyen Gebelik

Bazı gebelikler istenildiği gibi olumlu yönde ilerlemez ve kürtaj yapılası gereken durum ortaya çıkabilir. Yani anne karnında gebelik kesesine düşer, gelişir, birkaç hafta kalbi atar ama sonra hayati fonksiyonları biter ya da anne kanama ile düşük yapar ve bebek yaşamaz. Bu gibi olumsuz durumlarda anneye kürtaj yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde bebek anne karnında çürüyerek anneyi zehirleyebilir.

Mono Sağlık hastanesinde kürtaj yapılan diğer neden ise istek dışı kalınan hamileliklerdir. İstenmeyen gebelikle kalınan hamileliğin sonlanması için bebeğin 10 haftayı geçmemesi gerekmektedir.

Mono Sağlık Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde sizi farklı kılacak tedavileri olmak ve randevu almak için 0232 440 90 90 - 0544 346 63 36 numaralı telefonlarını arayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması