Steroid Anabolik Nedir?

Steroid Anabolik Nedir?

Steroid Anabolik Nedir?
Steroid Anabolik Nedir? ajans

            Steroid Anabolik terimi, kas dokusundaki büyümeyi veya kas proteininde azot birikimini destekleyebilen maddeleri tanımlar. Normalde vücut sürekli olarak eski hücreleri ve dokuları yok ederek onları yenileriyle değiştirir. Bu imha etme ve vücuttan atma işlemi tıpta "katabolizma" olarak adlandırılır. Anabolizma, eski hücrelerin yerini alacak yeni hücreler ve dokuları oluşturma sürecidir. Normal olarak işleyen bir bünyede bu iki süreç de dengelidir. Normalde kas ve kemik dokuları sürekli olarak güncellenir ve kütlenin büyümesi ya da azalması gerçekleşmez. Testosteron olarak adlandırılan androjen, erkek cinsel özelliklerinin ikincil olarak geliştirilmesi ve erkek üreme sisteminin işleyişinde ana katılımcıdır. Bu ilaçlar "anabolik steroidler" olarak da bilinir. Anabolik steroidler belli koşullar altında kas kütlesinde artışa neden olur.

 

 Steroidin Kas Hacmine Etkisi

 

            Son zamanlarda, steroid kullanan kişilerin sayısı artıyor fakat kişiye uygun olmayan veya merdiven altı ürünlerin zararlı olabileceği unutulmamalıdır. Bu yüzden sporunu ve diyetini yap, sitemizden önerilen ve sertifikalı steroid al ve arzu ettiğin kas hacmini elde etmene yardımcı ol.

 

 Kas Kütlelerinizi Harekete Geçirin

 

            Halen kullanılan tüm anabolik steroidler testosteron molekülünün üç türevinden birinin varyasyonudur. Hepsi de çeşitli şekillerde vücuda girer ve farklı etkiler verir. Hekimler kas kütlesi kaybına neden olan hastalıkların tedavisi sırasında testosteron kullanmaya çalışmaktadır.

 

            Sitemizden bu doğal hormon gibi tepkimeye giren steroid satın al seçeneği ile kas kütlelerinizi harekete geçirmeye başlayabilirsiniz. Sitemizde hem ağızdan hem de enjekte edilebilir steroidler bulabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması