Cumhurbaşkanı Erdoğan Asla affımız yok dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erzurum'da toplu açılış töreninde konuşma yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Asla affımız yok dedi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Asla affımız yok dedi emrah

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erzurum'da toplu açılış töreninde konuşma yaptı.Açıklamadan öne çıkan başlıklar şöyle: Şu anda önünde bulunduğumuz MNG AVM de Erzurum'un ticari sosyal kültürel hayatına çok önemli katkılar yapacaktır. Burası ülkemizin en büyük 5 AVM’sinden biri. Erzurum'u her alanda kadim geçmişine ve parlak bir geleceğe taşıyabilecek projelere önem vereceğiz.

Sporda kış olimpiyatları için kurulan alt yapısıyla şehrimiz tabii bir alan haline geldi. 49 km'lik bölünmüş yol uzunluğu vardı biz geldiğimizde. Biz buna 544 km bölünmüş yol ilave ettik. Halep oradaysa arşın Erzurum'da. Kardeşlerim geçtiğimiz 15 yılda ülkemizi 3 kat büyüttük. Allah'a şükür milletimizle birlikte bu zorlu yolu aştık.

Dünya niye bizi kıskanıyor? İşte buralara geldiğimiz için. Önümüze çıkan her zorluk yeni müjdelerin habercisi oldu. Nerelerden nerelere geldik. 2007 yılındaki Cumhurbaşkanlığı seçiminde her şey ayaklar altına alınarak başlattığımız değişim bizi 16 Nisan'a taşıdı. Kimi zaman sokakları, kimi zaman mahallelere hendekler kazdılar. Kimi zaman darbe yapmaya çalışarak ekonomik kriz çıkarmak için uğraşarak sürdürdükleri saldırıları boşa çıkardık. Bunların akıllarını başlarına alacakları yok. Varsınlar geçmesinler, onlar saldırdıkça biz güçleniyor, çelme taktıkça onlar biz daha yükseğe çıkıyoruz.

"Kılıçdaroğlu sen orada mıydın? "

Şu anda biz İnsansız hava araçlarımızı yapıyor muyuz? Şu anda ana muhalefet Kandil'i arkasına alanlar ne diyor? Piknik yapanları vuruyorlar diyor. Adamlar teröristlerin adını piknik yapanlar koydu. Çıkmış ne diyor? Onların yanında silah yoktu diyor. Kılıçdaroğlu sen orada mıydın? Bas bas bağırıyorlar ben buradayım diyor, kameralarla yer tepitleri yapıyor ve SİHA'larımız tam hedeften vuruyor. Şehadete yürüyen gençlerimizin intikamını alacağız, kanları yerde kalmayacak. Bu konuda asla affımız yok. Hangi Batı ülkelerine sığınacaklarsa varsın o ülkelere sığınsınlar.

Ama bu ülkede halkımın huzuruna asla müdahale edemeyecekler. Bizi güç sahibi yaptılar. Bize ne İHA ne de SİHA verdiler. Biz de bunları kendimiz yapar olduk. Savunma sanayi seferberliğimizin meyvelerini yeni yeni alıyoruz.

YENİ ŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması