Cenk Tosun’un Talipleri Çoğaldı

Beşiktaş’ın başarılı forveti milli futbolcu Cenk Tosun son dönemlerde gösterdiği performans ile sadece ülkemizde değil dünyada da geniş yankı uyandırdı.

Cenk Tosun’un Talipleri Çoğaldı
Cenk Tosun’un Talipleri Çoğaldı Admin

Beşiktaş’ın başarılı forveti milli futbolcu Cenk Tosun son dönemlerde gösterdiği performans ile sadece ülkemizde değil dünyada da geniş yankı uyandırdı. Özellikle Porto mücadelesinde sergilediği başarılı performans ve attığı enfes gol ile dünya devlerini etkilemeyi başaran Cenk Tosun için bu kulüpler adeta sıraya girdi diyebiliriz. Hem İngiltere hem de İspanya’dan çok ciddi teklifler geldiği öğrenilirken Beşiktaş’ın bu konuda sezon sonunu beklemeyi tercih edeceği ifade edildi.

Crystal Palace’ın Eşiğinden Dönmüştü

Transfer dönemi içerisinde Crystal Palace’a transfer olmaya çok yaklaşan başarılı futbolcu transfer gerçekleşmeyince Beşiktaş’ta kalmıştı. Şimdi ise İngiltere liginden Tottenham kulübü Cenk Tosun ile yakından ilgilenmeye başladı. Bu kapsamda 20 Milyon Euro’yu dahi gözden çıkaran kulüp yetkilileri transferi devre arasında gerçekleştirmek istiyor.

İspanya Ligi’nden ise Sevilla başta olmak üzere Atletico Madrid ve Valencia’nın da Tosun’u izlediği ifade edildi. Bu kapsamda Sevilla’nın milli oyuncu için 13-14 milyon Euro’yu gözden çıkarabileceği ifade ediliyor. Beşiktaş ise devre arasında forvetsiz kalmamak için sezon sonunu beklemeyi tercih etmek istiyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması