Eboue'nin Dramatik Durumu İntiharın Eşiğindeyim

Galatasaray'ın eski futbolcusu Emmanuel Eboue yaşadığı ekonomik sıkıntının kendisini intiharın eşiğine getirdiğini söyledi.

Eboue'nin Dramatik Durumu İntiharın Eşiğindeyim
Eboue'nin Dramatik Durumu İntiharın Eşiğindeyim emrah

2011 yılında Galatasaray'a transfer olan Eboue sarı-kırmızılı formayla 101 maçta forma giymiş ve 5 gol 12 asistlik bir performans sergilemişti. Kariyerinde Arsenal ve Galatasaray gibi büyük takımlarda forma giyen 34 yaşındaki Eboue, maddi anlamda zor bir dönemden geçtiğini ifade etti. Yaşadığı ekonomik çöküşün kendisini intiharın eşiğine getirdiğini belirten Fildişi Sahilli oyuncu, "Allah'tan bana yardım etmesini diliyorum.

 

Sadece o aklımdaki bu düşüncelerden beni alıkoyabilir" dedi. Çamaşırlarını elde yıkıyor İngiliz Mirror'a konuşan Eboue artık toplu ulaşım araçlarını kullandığını ve çamaşır makinesi olmadığı için kıyafetlerini elleriyle yıkamak zorunda kaldığını söyledi. Sağlık sorunları nedeniyle top oynayamayan Eboue'yi psikolojik olarak yıkıma götüren olaylar şöyle; Boşandıktan sonra eşi tüm varlıklarını kazandı.

 

''KİŞİSEL HAYATINDA BÜYÜK ÇÖKÜŞ YAŞADI''

 

İcra memurlarından gizlemek zorunda kaldı. Haziran ayından beri üç çocuğunu göremiyor. Onu büyüten dedesi kanserden öldü. Kardeşi, motosiklet kazasında hayatını kaybetti. Bir dönemin yıldız futbolcusu Eboue, kişisel hayatında büyük çöküş yaşadı. Bir dönemin yıldız futbolcusu Eboue, kişisel hayatında büyük çöküş yaşadı.

YENİ ŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması