Fenerbahçe Kaptan Değişikliğine Gidiyor

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın istifa kararından döndürülmesinin ardından sarı lacivertlilerde takım içerisinde yapılacak önemli değişim için çalışmalar başladı. Sarı lacivertlilerde devre arasında bir çok oyuncuyla yolların ayrılması planlanırken takım içerisindeki ilk değişim kaptanlarda yaşanacak.

Fenerbahçe Kaptan Değişikliğine Gidiyor
Fenerbahçe Kaptan Değişikliğine Gidiyor emrah

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçının ardından istifa imasında bulunmuştu. Tecrübeli teknik adam, ikna çabalarının ardından takımın başında idmana çıktı. Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'la yola devam kararı alınırken sarı lacivertlilerde kadroda operasyon yapılması bekleniyor. Kadroda ciddi bir değişim yapmak için yönetimden yetki alan Kocaman'ın değişimin ilk ayağını kaptanlık pazubandı üzerinden başlatacak.

Tecrübeli teknik adam, takımın 1. kaptanı Volkan Demirel'in kaptanlığını devam ettirme kararı alırken 2. ve 3. kaptanlar konusunda değişikliğe gidecek. Aykut Kocaman'ın takımda sorun yaşadığı isimlerden Mehmet Topal'ın kaptanlığını elinden almayı düşünürken Hasan Ali Kaldırım da artık kaptanlık pazubandını takmayacak. Sarı lacivertlilerde Volkan Demirel'in kaptanlık pazubandını takmadığı mücadelelerde takımın yeni kaptanının Mathieu Valbuena olması bekleniyor.

Takımın diğer kaptan adayı için adı geçen ilk ismin ise Ozan Tufan olduğu belirtiliyor. Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Valbuena, bu sezon sarı lacivertlilerin en etkili ismi olarak göze çarpıyor. 33 yaşındaki futbolcu, 11 lig maçında 3 gol attı, 4 de asist yaptı. Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Valbuena, bu sezon sarı lacivertlilerin en etkili ismi olarak göze çarpıyor. 33 yaşındaki futbolcu, 11 lig maçında 3 gol attı, 4 de asist yaptı.

YENİ ŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması