Galatasaray'da Seçim Öncesi Flaş Hamleler

Galatasaray kulübü ve taraftarlarının merakla beklediği başkanlık seçimlerinde, mevcut başkan Dursun Özbek ile Mustafa Cengiz, kıyasıya bir mücadele içerisine girecek.

Galatasaray'da Seçim Öncesi Flaş Hamleler
Galatasaray'da Seçim Öncesi Flaş Hamleler intendajans

Galatasaray kulübü ve taraftarlarının merakla beklediği başkanlık seçimlerinde, mevcut başkan Dursun Özbek ile Mustafa Cengiz, kıyasıya bir mücadele içerisine girecek. Takımın başına Fatih Terim’in  gelmesi ile birlikte, şimdi de Abdurrahim Albayrak hakkında birçok haber ortaya atılmaya başladı. Galatasaray taraftarının çok sevdiği ve kulüp yönetiminde de görmek istediği Abdurrahim Albayrak için ilk açıklama, başkan adayı Mustafa Cengiz’den geldi.

Dursun Özbek’in haricinde tek aday olan Mustafa Cengiz, yapılacak olan başkanlık seçimleri ile ilgili çalışmaları hakkında birçok açıklama yaptı. Cengiz’in yapmış olduğu açıklamada, sarı kırmızılı camianın en önemli iki isminin, kendisinin kulüp başkanı olması ile birlikte, yönetim kurulunda yer alacakları bu açıklamalar arasında yer alıyor. Mustafa Cengiz’in yapmış olduğu açıklamalarda ön plana çıkanlar şu şekilde.

‘’Galatasaray Sportif A. Ş.’ye hangi takımdan olduğu bilinmeyen ve şaibeli isimler yerine, Burak Elmas ve Abdurrahim Albayrak gibi Galatasaray için önemli isimleri getireceğiz.’’

Galatasaray kulübü başkan adayı olan Mustafa Cengiz’in bu açıklamalarının hemen ardından Burak Elmas’tan da önemli bir açıklama geldi. Burak Elmas; ‘’Sayın Mustafa Cengiz’e zorlu olan bu yolculukta ve sonrasında her türlü destek olacağımı kendisine söylemiştim. Teveccüh edip bana vereceği her türlü görev için de bu sözüm geçerlidir. Biz Galatasaraylıyız ve her zaman buradayız.’’

İkinci sezonu Fatih Terim, Ümit Davala ve Hasan Şaş ile sürdürecek olan Galatasaray kulübünde, Abdurrahim Albayrak’ın da göreve gelmesinin ardından, taraftarların şampiyonluğa garanti gözüyle baktığı da görülmektedir. Bu gelişmeleri değerlendirmek için ve Galatasaray’ın ikinci yarıda yapacağı karşılaşmalarda bahis yapabilmek adına, sizler de Betsat firmasında üyelik oluşturabilirsiniz. https://about.betsat.com üzerinden firmanın sunduğu avantajları inceleyebilir, üyelik sonrasında elde edeceğiniz bonuslar ve sistem işleyişi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması