Henry, Makelele ve Arteta’dan Galatasaray’a Başvuru

Galatasaray antrenörlerinden Tuğberk Tanrıvermiş UEFA Prolisans Kursu için İskoçya’ya gitti. Bu kurs kapsamında sınıf arkadaşı olarak Thierry Henry, Makelele ve Arteta ile de bir arada bulunan Tanrıvermiş bu 3 dünya yıldızından beklenmeyen bir teklif aldı.

Henry, Makelele ve Arteta’dan Galatasaray’a Başvuru
Henry, Makelele ve Arteta’dan Galatasaray’a Başvuru emrah

Galatasaray antrenörlerinden Tuğberk Tanrıvermiş UEFA Prolisans Kursu için İskoçya’ya gitti. Bu kurs kapsamında sınıf arkadaşı olarak Thierry Henry, Makelele ve Arteta ile de bir arada bulunan Tanrıvermiş bu 3 dünya yıldızından beklenmeyen bir teklif aldı. Hiç hesapta olmayan bu teklife göre 3 dünya yıldızı da Galatasaray’a gelmek ve burada görev almak istediklerini belirttiler.

Igor Tudor’dan Onay

Bu sürpriz teklif ise Tanrıvermiş tarafından kulüp yöneticilerine iletildi ve Tudor tarafından sıcak bakıldığı belirtildi. Bu sayede Galatasaray’ın uluslararası camiada daha fazla tanıtılabileceği ifade ediliyor. Öyle ki Galatasaray’da bulunan Fransız futbolcular ile birlikte de daha iyi bir tanıtımın yapılmış olacağı ifade ediliyor.

3 yaşayan efsanenin ise ilerleyen günlerde Galatasaray’a bir ziyaret planladıkları da ifade edildi. bu ziyaret kapsamında kulüp yapısı en ince ayrıntısına kadar incelenecek. Antrenmanlar, tesisler, kulüp yapısı tamamen inceledikten sonra ise ziyaretin tamamlanması bekleniyor. Ancak bu ziyaretin dahi Galatasaray ve 3 efsane futbolcu için son derece önemli olacağı belirtiliyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması