Milan Transferi Yalanlandı Gerçek Ortaya Çıktı

Maç özetleri ve son dakika spor haberleri ile birlikte canlı maç yayını da artık bu adreste ve platform bunun için sizlerden hiçbir ücret talep etmiyor.

Milan Transferi Yalanlandı Gerçek Ortaya Çıktı
Milan Transferi Yalanlandı Gerçek Ortaya Çıktı

Milan Transferi Yalanlandı Gerçek Ortaya Çıktı

Emre Mor, son olarak Milan ile masaya oturmuştu ve birçok gazete Emre Mor2un İtalyan temsilcisi ile anlaştığını duyurmuştu ancak menajer ve Emre tarafından yalanlama gecikmedi. Son olarak Emre Mor’un Celta Vigo ile anlaştığı ve imzaladığı söylendi. Emre Mor, kariyerine Avrupa’da devam etmeyi ve kendisiyle ilgilenen Celta Vigo’nun da bunun için en uygun takımlardan bir tanesi olduğunu dile getirdi. Fenerbahçe’nin de transfer gündeminde ve listesinde yer alan Emre, İspanya’nın önemli takımlarından bir tanesi olan Celta Vigo ile masaya oturdu. 13 milyon Euro’luk bir sözleşmeye imza atan Emre’yi artık La Liga’da seyretmek fırsatımız olacak.

Fenerbahçe Çok Uğraştı

Fenerbahçe, Emre Mor için en çok uğraşan takımlardan bir tanesi idi ancak Milan haberi sonrası rotasını farklı bir oyuncuya çevirdi. Emre Mor, Milan haberlerini yalanlarken bir anda beklenmedik bir şekilde Celta Vigo ile masaya oturdu. Dortmund’da kötü bir sezon geçiren ve hakkında yapılan olumsuz haberler ile birlikte psikolojisi bozulan Emre, radikal bir karar alarak İspanya’ya uçmayı tercih etti. Yeni sezonda Emre’yi izleme fırsatı bulacağız ve Türk vatandaşları olarak en büyük dilediğimiz de onun başarılı olması ve Avrupa’da bizleri en iyi şekilde temsil etmesidir.

La Liga Maç Yayınları Artık Ücretsiz

Belestepe.net adresi maç özetleri ve son dakika spor haberleri ile birlikte hizmet yelpazesini her geçen gün biraz daha genişletiyor ve bu yelpazeye maç yayınlarını da dahil ediyor. Yalnızca Türkiye ligi değil, dünyanın önemli liglerindeki futbol müsabakalarını da bünyesine dahil eden bu platform, gerçek futbol tutkunlarının en çok ziyaret ve tercih etti adreslerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Maç özetleri Son dakika spor haberleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması