Umut Bozok Gollerine Ara Vermeden Devam Ediyor

Fransa Lig 2'de üçüncü hat-trick'ini yapan ve gol krallığı yarışında 13 golle zirvede bulunan Umut Bozok, performansıyla göz kamaştırmaya devam ediyor. Henüz A Milli Takım forması giymeyen ve bu yüzden Fransa ile Türkiye arasında tercih yapma hakkına sahip olan futbolcunun elden kaçırılma riski kamuoyunda ses getirdi.

Umut Bozok Gollerine Ara Vermeden Devam Ediyor
Umut Bozok Gollerine Ara Vermeden Devam Ediyor emrah

Ümit Milli Takımımız'ın yıldızı Umut Bozok, Fransa Lig 2'de bu sezonki üçüncü hat-trick'ini yaparken, 21 yaşındaki futbolcunun A Milli Takım tercihi merak konusu oldu. Umut Bozok, Fransa basınına verdiği demeçlerde Fransa'da doğup büyüdüğü için iki ülke arasında ayrım yapamadığını söylerken Fransa Milli Takımı'na da kapılarını kapatmadığını ifade etti.

Bozok'un yaptığı açıklamalar kamuoyunda genç futbolcuyu kaybetme riski oluştururken A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'ya ilk milli arada bu oyuncuyu kadroya davet etmesi gerektiği ifade edildi.

Milli Takımda genç futbolculardan sorumlu isim olan Tolunay Kafkas'ın Lucescu'ya konuyla ilişkin bundan aylar önce bir rapor sunduğu ve Umut Bozok'un da bu listede kritik isimler arasında olduğu öğrenildi. Umut Bozok, bu sezon Fransa Lig 2'de bu sezon çıktığı 15 maçta 13 gol attı. Bozok, gol krallığı yarışında zirvede bulunuyor.

YENİ ŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması