Ankara Beyaz Eşya Satmak İstiyorum

Ankara Beyaz Eşya Satmak İstiyorum

Ankara Beyaz Eşya Satmak İstiyorum
Ankara Beyaz Eşya Satmak İstiyorum ajans

Ankara’da oturuyor ve eskiyen ya da kullanmadığınız beyaz eşyalarınızı satmak istiyorsanız size güzel bir önerimiz var. Eğer beyaz eşyalarınızı satmak istiyorsanız hemen bize getirin ve değerinden alım işlemlerini başlatalım. Hangi beyaz eşyalar geçerli derseniz buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi ve diğer aklınıza gelen büyük ya da küçük diğer beyaz eşyaların alımını yapmaktayız. Peki nerede bu işlemi gerçekleştireceğim derseniz bunu düşünmenize gerek yok, nerede olursanız olun ikinci el eşya alanlar çankaya ya da farklı bir ilçe hiç fark etmez.

 

Beyaz eşyalarımı neden satmalıyım diye sorabilirsiniz. Evet buzdolabınızdan memnun değil misiniz, derin dondurucu kısmı size yeterli gelmiyor mu çözüm basit hemen getirin ve değerinden alım yapalım sizde kış boyunca çeşitli ürünleri buzdolabınızın derin dondurucu kısmında uzun süreli olarak saklayabilirsiniz. Bu ikinci el eşya alanlar etimesgut ya da farklı bir ilçede rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Buzdolabından farklı olarak çamaşır makineniz çamaşırları güzel yıkamıyor mu yine çözüm çok basit hemen getirin bize değerinden alım yapalım ve sizde kendinize çamaşırlarınızı sorunsuz yıkayacak bir çamaşır makinesi alın. Bunu ikinci el eşya alanlar keçiören ve diğer tüm ilçelerde yapabilirsiniz. İl dışına taşınacaksınız burada yeni bir düzen mi kuracaksınız o zaman diğer tüm beyaz eşyalarınızı yine ikinci el olarak satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz, bu şekilde onların çöp olmasını engellersiniz.

 

Bir an önce 2 el eşya satmak ve piyasa değerindeki fiyatı  ile elinizden çıkarmak için aşağıdaki Irmak Ticaretin iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması