At Figürleri

At kültürümüzde murat demek, başarı demek, hızlı olmak demek ve bir çok bununla birlikte mana taşıyan bir hayvandır. En fazla insanlar arasında güç olarak görünen atlar günümüzde şehir meydanlarında ve caddelerde birlikte yaşayabileceğimiz düzenimize uyan hayvanlar arasında değildir.

At Figürleri
At Figürleri intendajans

At kültürümüzde murat demek, başarı demek, hızlı olmak demek ve bir çok bununla birlikte mana taşıyan bir hayvandır. En fazla insanlar arasında güç olarak görünen atlar günümüzde şehir meydanlarında ve caddelerde birlikte yaşayabileceğimiz düzenimize uyan hayvanlar arasında değildir. Fakat bir çok kişi tarafından bu hayvanlar en çok sevilen hayvanlardır. At heykelleri belediyelerin inşa ettiği bahçelerde ve peyzaj alanlarının bazılarında kullanılırken, bir kısım kişiye göre bu dizayn oldukça güzel görünen dizaynlar arasındadır kişiler bazı süreçlerde kendi evlerine ve bahçelerine de at figürleri yerleştirmek isterler. bu figürler kişilere göre büyük bir bereket, başarı ve başarıya doğru koşmak anlamına gelmektedir.

Bahçe düzenlemesinde bir çok hayvanın daha figürleri kullanılabilir. Bu hayvanlar yine güç ve bereketi simgelediği için kullanılmaktadır. Fil bunlardan birisidir diğer bir hayvan ise aslandır aslan heykellerinin gücü simgelemesi ile birlikte kişiler kendi özel bahçeleri içerisine bu heykelleri koyarak bahçelerini daha güzel hale getirmektedir. Bir de sanat için değil de ticaret için kullanılan heykeller ve heykelcikler vardır. Bunlar dondurma maketleri ve bazı satış alanları için pizza maketleri olarak görülebilir. Bir çok dondurma dükkanı tam önüne koydurduğu bir dondurma maketi ile hem müşterilerini kendisine çekebilir hem de dondurmacı içerisinde dondurma yemeye gelen kişiler için hoş bir görüntü oluşturarak müşterilerine iyi bir sunum yapmış olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması