Kredi Kartı Kampanyaları İle Avantaj Sizde

Kredi kartlarının kullanımını arttırmak için çok çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Her kredi kartı kendine özel kampanyaları ile müşterileri cezbetmekte ve kendi bankalarına çekerek kart kullanımını arttırmayı amaçlamaktadır. Örnek verecek olursak Akbank Axess kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde artı para kazanabiliyor ve bunu sonrasında istediğiniz yerde değerlendirebiliyorsunuz.

Kredi Kartı Kampanyaları İle Avantaj Sizde
Kredi Kartı Kampanyaları İle Avantaj Sizde rkthurry

Ya da Garanti Bankasının Bonus kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde alışverişin miktarına göre para birikmektedir. Ve bu parayı dilediğiniz zaman alışverişinize ekletebilir ya da biriktirerek almış olduğunuz bir ürünü direkt olarak bu bonustan çektirip kullanabilirsiniz. Ya da kartların anlaşmalı olduğu mağazalardan alışveriş yaparak normal fiyatından çok daha indirimli bir şekilde kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bazı kart sahipleri benzin alışverişlerinde ya da fatura ödemelerinde dahi kartlar sayesinde avantajlı durumda olmaktadır. Kredi kartı kullanımının yaygınlaşmasını amaçlayan bu kampanyalar oldukça başarılı bir şekilde işlemektedir.

Kredi kartı kampanyaları : http://www.kampanyafoni.com/k/kredi-karti-kampanyanlari/

Kampanyalara Bir Göz Atalım

Bankaların müşterilerine sunmuş oldukları kampanyalarına kısaca bir göz atmamız gerekirse örneğin; TEB doğalgaz ödemelerine 3 taksit olanağı sunmuştur. Yani TEB kredi kartınız varsa yüklü gelen doğalgaz faturanızı bu sayede taksitler halinde ödeyecek ve zorluk çekmeyeceksiniz. Garanti bankasının kampanya kapsamı bu anlamda diğer bankalara göre çok daha fazladır. Akaryakıt, market, eğitim, giyim, turizm ve daha birçok alanda bonus avantajlarından faydalanabilirsiniz.  Finansbank da yine diğer bankalar gibi avantajı bol kartlardan biridir. Bu kampanyalar bir yandan da insanları mobil bankacılığa yönlendirmek adına yapılmıştır. Çünkü mobil bankacılık ile her işleminizi halledebileceğiniz için hem sizin işlemleriniz çok daha kolay ve çabuk bir şekilde hallolacak hem de bankaların yoğunluğu bu sayede azalacak.

Banka kampanyaları : http://www.kampanyafoni.com/k/banka-kampanyalari/

Kredi Kartı Alırken Dikkat Edilecekler

Ülkemizde her türlü harcamanın neredeyse %50 si kredi kartı ile yapılmaktadır. Nakit para harcamak istemeyen birçok kişinin başvurduğu kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız bunu internet üzerinden ya da bizzat şubelere giderek de temin edebiliriniz. Kart harcamaları ilerleyen yıllarda çok daha fazla olacaktır. Kart alırken dikkat etmeniz gereken önemli bir özellik harcamalarınıza uygun kart seçmenizdir. Ve limitini de ödeyebileceğiniz oranda talep etmeniz gerekir. Kampanyası bol olan kredi kartlarıyla çok daha avantajlı durumda olacağınızı da unutmamalısınız. 

Detaylar: http://www.kampanyafoni.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması