Mobil Beton Santrali Arayanların Tercihi – Fabo Company

Adını çokça duyduğunuz Fabo company firması çalışmalarını hızlandırarak hem konkasör hem de beton santrali sektöründe büyük adımlar atmaya devam etmektedir.

Mobil Beton Santrali Arayanların Tercihi – Fabo Company
Mobil Beton Santrali Arayanların Tercihi – Fabo Company intendajans

Adını çokça duyduğunuz Fabo company firması çalışmalarını hızlandırarak hem konkasör hem de beton santrali sektöründe büyük adımlar atmaya devam etmektedir. 2017 yılında Cezayir, Fas gibi ülkelere yaptıkları ihracat ile gündeme gelen firma ortalama 100’e yakın kurulum yapmış bulunmaktadır. Bugün beton santrali kurmak isteyenlerin tercih noktası haline gelen firma, hızlı kurulum, hızlı teslimat ve uygun fiyat imkanları ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.

 

2003 yılında kurulan Fabo company sahibi Fatih Bozkurt bu sektör ile ilgili bilgileri sizler için bizimle paylaştı. Bizde sizlere sektör analizini sizlerle beraber inceleyelim, “ Fabo company kurulduğu günden bu yana en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan ve müşteri odaklı çalışan beton santrali firmasıdır. Firmamız bünyesinde sabit beton santrali, kompakt beton santrali ve de mobil beton santrali bulunmaktadır. Daha fazla çeşit imkanı ile ürün servislerimizi artırarak tüm müşterilerimizin istek ve arzularına hızlı bir şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. Bu yüzden sadece mobil beton santrali gibi ürünlerle kısıtlı kalmayıp, konkasör ve farklı alanlardaki kırma eleme tesisleri ile de en iyi hizmeti vermeyi kendimize prensip edindik. Buna dayalı olarak bugün bünyemizde sabit ve mobil konkasör tesislerinin yanı sıra tersiyer kırıcı, çeneli kırıcı, dik milli kırıcı ve kübikser kırıcı gibi farklı işlevseller de kırıcılar mevcuttur. Bizim piyasada öncü konumda olmamızın en büyük etkenlerinden birisi de müşteri odaklı çalışıyoruz, yani bizim için bir makinadan kar edeceğimiz oradan ziyade sattığımız üründen müşterilerimizin kalacağı memnuniyet daha önemlidir. Bu sebeple 14 yıldan beri bu sektördeyiz ve yanımızda çalışan arkadaşların hemen hemen hepsi kurulduğumuz günden bu yana bizimle çalışmakta ve konusunda uzman arkadaşlar. Bu da kaliteli üretimi kaçınılmaz yapmaktadır. Fabo company firmasının başarısının arkadaşındaki en önemli etkenlerden biride budur işte. “

Mobil beton santrali imalatı ile dünyaya hakim olan bir Türk firması olması tabi ki bizler için de onur veririci bir durum olmaktadır. Bu tarz firmaların her sektörde çoğalmasını temenni eder, Fabo company firmasına başarılar dileriz. Eğer sizler de hem firmayı hem de sektörü yakından takip etmek isterseniz https://www.fabocompany.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Devamlı güncel bilgilerin paylaşıldığı ve sektör ile ilgili güzel bilgilerin verildiği bir sitedir. Ayrıca 5 dilde hizmet veren sitede aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

mobil beton santrali fiyatları mobil beton santrali sahibinden satılık mobil beton santrali
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması