Özel Jet Uçak Kiralama Hizmeti

Özel Jet Uçak Kiralama Hizmeti
Özel Jet Uçak Kiralama Hizmeti katar

Eskiden sadece ünlülerin ve zenginlerin başvurduğu jet yolculukları artık günümüzde özellikle iş dünyasında oldukça yaygınlaşmış ve tercih edilen bir seyahat tipi haline gelmiştir. Son zamanlarda bu alanda faaliyet gösteren firmaların artması ile birlikte daha ekonomik hale gelen jet kiralama işlemi sayesinde insanlar özel jet kiralama olanağına sahip oluyorlar. Bu yolculuk sitili artık daha geniş bir kitleye ulaşmış durumdadır. Günün 24 saati acil ve özel uçuşlarınız için Plures Air’i arayabilirsiniz.

Dilediğiniz Zaman Özel Jet Uçağınız Hazır!

Bir iş adamı yaşadığı bir olayı anlatırken şu ifadeleri kullanır: bir iş toplantısı sonunda müşterisine “Uçağınız kaçta kalkacak” diye sorduğunda ondan “ Ben havalimanına ne zaman ulaşırsam” yanıtını alır. Yani diğer iş adamının uçuş kontrolü sadece kendi elindedir. Özellikle 1960’lı yıllarda özel jetlerle yolculuk yapmak önemli bir statü göstergesi olarak kabul edilmekteydi. Peki, özel jet kiralamayı ayrıcalıklı kılan neydi?

  • Yolcular diledikleri zaman seyahat edebilmektedir.
  • Yine bir ülkeden başka bir ülkeye giderken yanlarında evcil hayvan götürebilmektedir.
  • Havalimanında bekleme gibi zaman kaybettiren işlemlere gerek duyulmamaktadır.
  • Havalimanında taşıdığınız eşyalar kontrol edilmez veya birileri size taşıdığınız suyun veya jelin miktarını sormaz.
  • Jet kiraladığınızda havalimanından jetinize binip rotanızı takip ederek ulaşmak istediğiniz yere inersiniz.

kiralık özel jetler

Özel jet kiralama alanında istatistiklere baktığımızda işlemlerin %75’inin özel firmalar aracılığı ile yürütüldüğünü görmekteyiz. Bu firmalara broker ve charter firmaları adı verilir. Plures Air sadece ülkemizde değil dünya çağında özel jet kiralama alanında bilinen uluslararası bir firmadır.

Özel Jet Kiralama Hizmeti ile Gökyüzünde Toplantı İmkanı

Özel jetlerde ortalama yolcu kapasitesi 2 ile 8 arasındadır. Eskiden jet kiralayan kişilere gösterişçi veya lüksü seven insanlar gözüyle bakılırdı. Halbuki günümüzde bu işlem özellikle iş dünyasında oldukça gereklidir. Uçuş saatlerin esnekliği toplantılara zamanında gitmenizi sağlarken işlerinizin aksamasını da önlemektedir. Bu sayede bir iş adamı 48 saat içinde 1 haftalık işini bitirebilmektedir. Jet ile yapılan yolculuk iş konusunda toplantı yapmanızı, sohbet etmenizi, dinlenmenizi ve güç toplamanızı da sağlar. Jette günlük hayatınızda vakit bulamadığınız görüşmeleri de yapabilirsiniz.

Ticari havayollarını kullanırken birçok kırtasiye işi ile meşgul olursunuz. Halbuki özel jet kiraladığınızda bu meşguliyetlerden de kurtulursunuz. Birçok iş adamı için jet kiralama bir rutin halini almıştır.

ozel-jet-kiralama-firmalari

Özel jet kiralama alnında 7 gün 24 saat hizmet veren Plures Air, tüm dünyada önde gelen firmalardan birisi haline gelmiştir. Yolcuların zaman çizelgesine göre seyahatin tüm detayları planlanır. Size kalan sadece tarihi ve yolcu sayısını bildirmektir.  Bütün bilgileri Plures Air’e bildirdikten sonra sizin için en iyi uçuş planlanmaktadır. Uçuşla ilgili bütün planlamalar ulaşmak istediğiniz rotaya en güzel ve doğru bir şekilde ulaşmanız için yapılmaktadır. Özel jet kiralama elbette tarifeli uçuşa göre daha pahalıdır. Bununla birlikte günübirlik dönüşlerde sizi otel harcamalarından da kurtarmış olur. Özel jet kiraladığınızda öncelikle zamandan tasarruf edersiniz. Bu durum iş toplantılarında ve acil durumlarda rahat etmenizi ve işinize odaklanmanızı sağlar.

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi - EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy - Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32 
F// +90 212 465 83 36
http://www.pluresair.com.tr/ozel-jet-kiralama

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması