Uygun Fiyatlı LG Telefon

LG son geliştirdiği telefon modeli ile birlikte uygun fiyatlı ve kaliteli telefon arayan kimseleri sevindirecek gibi durmaktadır. Zira akıllı telefonların sahip olduğu tüm özelliklere sahip olan bu telefon aynı zamanda şık görünümü ile herkesi büyülüyor.

Uygun Fiyatlı LG Telefon
Uygun Fiyatlı LG Telefon emrah

LG son geliştirdiği telefon modeli ile birlikte uygun fiyatlı ve kaliteli telefon arayan kimseleri sevindirecek gibi durmaktadır. Zira akıllı telefonların sahip olduğu tüm özelliklere sahip olan bu telefon aynı zamanda şık görünümü ile herkesi büyülüyor. Peki bu telefon hangisi diye merak ediyorsanız LG Q6 olduğunu sizleri çatlatmadan ifade edelim.

LG Q6 Fiyatı

5.5 inç telefon ekranına sahip olacak bu telefonun ön kamerasının da görüş açısı genişletildi. Bu kapsamda 100 derece ile çekim yapacak kamera özellikle selfie çekimlerinde kullanıcılarına oldukça rahat bir çekim imkanı sunacak. Bu sayede kalabalık bir çekimde dahi herkesin kadraj içerisinde kalması sağlanabilecek.

Birbirinden üstün özellikleri ile kullanıcılarını bekleyen LG Q6’nın fiyatı ise 1.299 TL. Piyasa şartları altında bu fiyata LG markalı bir telefon sahibi olmak gerçekten son derece avantajlı bir durum olacaktır. üstelik şık, kaliteli ve garantili olması da sizleri cezbeden özellikler arasında yer alacaktır. Sizler de internet sitelerinden ya da mağazalardan bu ürünü talep edebilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması
Bakan Arslan’dan Okul Servisi Sorunu Açıklaması